Біля стін Верховної Ради нелегально торгують вином і мохіто

У Маріїнському парку працює намет з розливним алкоголем без дозволів.

Підозрілий ларьок зауважив депутат Київради Олексій Давиденко. Він двічі викликав міліцію та інспектора по благоустрою для незаконного демонтажу Мафу. Але якимось дивом ларьок продовжує працювати і продавати вино на розлив.

- Це ж яке нахабство прямо перед законодавчим органом продавати алкоголь без ліцензії! - обурюється Давиденко. - Перед парламентом, який приймав закони про продаж алкоголю.

"Комсомолка" вирушила на місце. І дійсно, в 100 метрах від стін парламенту і 300 метрах від вікон Кабміну в парку працює "наливайка". Крім пива пропонують скуштувати вина з Одеської області - білого і червоного, по 8 грн. 100 мл. Розливають спиртне з великих пакетів з назвою сорту вина. Сертифікатів або дозволів на видному місці, як належить за законодавством, немає.

- Якщо б у нас не було дозволів, то хіба ми б продавали алкоголь в центрі міста? - відповідає на наше питання продавець в майці і в'єтнамках, але він відмовився показати документи.

Нагадаємо, що для реалізації спиртного потрібно мати спеціальну ліцензію. А продаж його в сезонних наметах заборонена, тільки в стаціонарних кіосках площею не більше 30 квадратних метрів або в магазинах. До того, що пиво в парках розливають на кожному куті, ми вже звикли. Тепер ларьки запаслися вином. На черзі коньяк і віскі?

Депутат пообіцяв за тиждень домогтися або знесення кіоску, або заборони на продаж алкоголю, написавши вже депутатські запити прокурора, податкової та начальника райвідділу міліції. "Комсомолка" проконтролює знесення "наливайки".