Історична перемога: українець обіграв одного з кращих тенісистів світу

Сергій Стаховський прузднует перемогу (фото - ЕРА) 27.06.2013 10:10 Другою за рейтингом український тенісист Сергій Стаховський здолав одного з найкращих тенісистів в історії світового тенісу Роджера Федерера 26 червня 2013 року увійде в історію українського тенісу. На Вімблдоні киянин Сергій Стаховський "зачохлив" самого Роджера Федерера - семиразового переможця британського "шолома" і, можливо, кращого тенісиста всіх часів.

Перед поєдинком Сергій говорив, що хоче зіграти з Федерером красиво. І дотримав слова. Грав розкуто, з посмішкою, не забуваючи про публіці. Головними уболівальниками Сергія були його дружина Анфіса і тренер Міші Південного Борис Собкін. За Федерера тримала кулаки його дружина Мирка, яка на матч прийшла в чорному. Мабуть, щось передчувала, відзначають " Вести".

Два стартові сети суперники обмінялися виграними тай-брейками. Зовні Сергій виглядав абсолютно спокійно. Третій сет Стаховський бере - 7:5 і робить брейк на старті четвертої партії. Сталевий Федерер вже насилу стримує емоції. В одному з розіграшів швейцарець намагався впритул розстріляти який вийшов до сітки українця. Стаховський встиг ухилитися - м'яч полетів в аут. Трибуни все більше поддеживают українця. "Хто цей хлопець?!", - питають один у одного одягнені в червоне фани Федерера.

В результаті Стаховський вирвав перемогу в матчі на тай-брейку в четвертому сеті(6:7, 7:6, 7:5, 7:6). "Це просто фантастика! Найкращий день у моєму житті", - сказав українець після матчу. Далі у Сергія матч проти австрійця Юргена Мельцера.

Вчорашня перемога Сергія Стаховського над Роджером Федерером стала історичною з кількох причин, пише Сегодня. По-перше, Стаховський позбавив Федерера можливості виграти Вімблдон восьмий, рекордний раз. По-друге, до цього моменту Федерер 36 разів поспіль доходив мінімум до чвертьфіналу на турнірах "Великого Шолома". По-третє, в останній раз Федерер програвав супернику з другої сотні рейтингу в далекому 2005 році.

Слід зазначити, що в рейтингу Асоціації тенісистів-професіоналів Стаховський займає 116-е місце, Федерер - третє.