Як організувати бізнес з розведення риби. Ловися, рибко, велика і маленька

Марно рибалки-любителі не розглядають своє хобі як прибутковий бізнес. Адже вітчизняні водойми ідеально пристосовані для вирощування багатьох видів риб. Інвестувавши мінімум 80 000 тис. грн. і прочекавши не менше трьох років, можна отримати рентабельність у 30%.

Дозвільні документи

Для старту бізнесу по розведенню риби необхідно мати ліцензію на право користування водними ресурсами. Підприємець зобов'язаний очищати берега водного ресурсу; здійснювати меліорацію прибережних боліт і зариблення водойми; прибирати територію навколо водойми, організовуючи зони для відпочинку.

Водойма вважається законно зарыбленным лише в тому випадку, якщо на нього розроблено науково-біологічне обґрунтування, яке розробляється науковими організаціями, державними або приватними, тобто тими, хто має встановлену законом програму наукових досліджень, затверджену в комітеті рибного господарства.

Фахівці беруть проби, обробляють їх, і на підставі вже наявних методик розробляють біологічні обґрунтування і режими рибогосподарської експлуатації, де вказують, скільки виловлювати, скільки зарибнювати і т.п. Після відповідного затвердження в контролюючих органах режими передаються відділу держуправління рибоохорони області та орендаря водойми.

Орендар стежить за виловом і зарибненням у відповідності з режимом, а відділ контролює його виконання. Якщо в орендаря водойми немає фінансових коштів для зариблення, або погодні умови або законодавчі зволікання не дозволяють це зробити, відділ рибоохорони виписує розпорядження зарибнити водойма, при невиконанні якого на орендаря накладається штраф.

Якщо крім розведення риби планується займатися і її продажем, потрібно реєструвати приватне підприємство. Отримання ліцензії та реєстрація підприємництва обійдеться приблизно в 2 тис. грн. Додаткових витрат вимагають санітарні дозволи та контроль якості риби при її продажу на ринках або в магазинах.

Ставок & ставши

Отримати водойму для розведення риби можна двома способами:

- взяти ставши в оренду у держави Україна є офіційним власником усіх водних ресурсів країни).

- власними силами створити штучний ставок.

Нинішні реалії свідчать про те, що співпрацювати з державою, орендуючи що-небудь, вкрай ризиковано. Адже, незважаючи на договори і умови, прописані в них, підприємець може бути позбавлений права оренди у будь-який момент.

До того ж доведеться витримати справжній марафон по різних інстанціях. Безпосередньо за водні ресурси відповідає Державне агентство водних ресурсів України. Квоти на вилов риби визначає Держагентство рибного господарства. Про оренду потрібно домовлятися з місцевими органами самоврядування.

На даний час єдина дозвільна схема на оренду водойм не розроблена, так що на узгодження всіх документів можна витратити близько двох років, все залежить від людського фактору. Але якщо все ж є впевненість, що орендувати в держави можна і ніхто не буде зазіхати на досягнуті домовленості, бажано укладати договір оренди терміном на 49 років - максимальний на сьогоднішній день.

Вартість оренди водойми розраховується виходячи з площі водної поверхні. Також враховується місце розташування водойми, рівень інфраструктури навколишньої території. Оренда одного гектара водойми, розташованої в безпосередній близькості від великого міста коштує приблизно $10-50. Проте в процесі отримання дозволу на оренду ця невелика сума зростає в рази - до кількох тисяч і навіть сотень тисяч доларів.

Істотним недоліком співпраці з державою є і той факт, що підприємцям завжди нав'язуються вимоги щодо ведення господарства. Тому витрати на благоустрій навколишніх територій або зариблення водойми можуть перевищувати доходи.

Створення штучного водоймища потребує великих стартових інвестицій, зате все це з лишком окупається надійністю і стабільністю у веденні бізнесу.

Риба в цифрах

Оптимальна площа водоймища для вирощування товарної риби - 20-120 га. На 1 га можна запустити 200-250 кг риби. Наприклад, 10 тонн риби коропових видів через три роки перетвориться в 100 тонн. Кожна рибка воістину золота, оскільки дає 200-300 тис. ікринок, з яких можна виростити десятки тисяч особин. Інвестиції в розмірі 8-12 тис. грн на 1 га водойми дозволять працювати з рентабельністю 18-22%.

Якщо витрати на спорудження водойми хоча б приблизно можна спрогнозувати, то витрати на закупівлю порід риб і їх зміст повністю залежать від амбіцій і планів підприємця.

Зазвичай ставки зариблюють коропом - найбільш доступний варіант. Одна тонна малька коштує до $1000. Витрати на підгодівлю повністю залежать від температури води, її стану і пори року. Короп невибагливий до їжі, але дуже гостро реагує на зниження температури, тому в холодну пору, він майже не зростає, а починає розмножуватися тільки на третій рік після зариблення.

"Для зарыбливания краще купувати дворічного малька: приживлюваність його приблизно 95%, і хижак його поїдає менше. Якщо взяти однолетку, то виживе не більше 80%, - пояснює Анатолій Пасик, приватний підприємець з Житомирщини. - Варто врахувати, що в кінці літа і восени мальок коропа, товстолоба і білого амура йде за ціною від 15 грн./кг. Навесні, в сезон, ціна піднімається рази в півтора - 20-25 грн/кг. Щоб зарибнити озеро з площею 20 га, знадобиться 30-35 тис. "хвостів" карпа, 7-10 тис. товстолобика і тисячі три білого амура!.

Плюс також потрібно запустити хижаків, щоб вибивали бур'янисту рибу (уклейку, йоржа, верховодку та ін.). Найкраще справляються з "бур'янами" щука і судак.

Разом з тим, підприємці, які займаються розведенням риби, впевнені, що в Україні вигідно вирощувати будь-які види. За оцінками експертів Державного агентства рибного господарства, в рибницьких ставках вирощують і щука, сом європейський, і судак, і лин, і буффало, і карась, але в менших обсягах, ніж традиційні види - короп, товстолобик, райдужна форель, білий амур, судак.

За твердженням Сергія Закордонця, керівника ПРАТ "Криворізьке рибне сільськогосподарське підприємство", якщо підприємець має $100 тис. стартового капіталу, то можна почати з коропового господарства, а $0,5-1 млн дозволить зайнятися розведенням осетра або форелі.

"Рибне господарство по розведенню коропових риб коштує близько $400 тис. при загальній площі комплексу водойм - 500-600 га, нагульних ставків у середньому 300 га, - розповідає Сергій Закордонець. - З кожного гектара такого рибгоспу можна отримати 1,5-2 тонни риби. Собівартість вирощеного карпа - 8-12 грн./кг. Мінімальна ціна, по якій можна здати рибу оптовикам, - 15 грн./кг. Якщо зробити свої живорыбки (машини, які розвозять рибу з ринків), то ціна зростає до 22-25 грн/кг. Відповідно, мінімальна прибуток такого господарства може скласти 4,1 млн. грн. на рік".

Набагато вище рентабельність розведення осетрової риби, мінімум 25-30%. "Ринок осетрових в Україні не заповнений навіть на 30%, а про легальної чорній ікрі українського виробництва взагалі говорити не доводиться. Крім того, законодавством заборонено вилов осетрових в Азовському морі та у всіх прилеглих водоймах. Осетрових у водах України практично немає вже років п'ять, а на ринку представлена тільки риба, яка вирощується в басейнах і садках, тому для підприємців це перспективна ніша", - стверджує керівник підприємства. Собівартість вирощеної осетрової риби - 45-50 грн./кг, а мінімальна ціна реалізації - близько 120 грн./кг.

Знай технологію

Перш ніж розводити рибу у вподобаному водоймі, краще порадитися з фахівцями, які підкажуть оптимальний склад запуску риби. Підприємець повинен враховувати можливості й потреби кожного окремо взятого водойми по вирощуванню риби. На успішність бізнесу впливає якість і склад води, а також глибина водойми.

Існує три основні технології розведення риби: екстенсивна (розведення в ставках), полуинтенсивная (садковое розведення) і інтенсивна (в закритих установках). В основному застосовується напівінтенсивний метод вирощування.

Це пов'язано з тим, що корми складають близько 60% собівартості риби. Використання спеціалізованих комбікормів обмежена - вони занадто дорогі. Як правило, риборозплідні господарства вдаються до природної кормової бази, комбікорми застосовуються тільки для вирощування осетрових та лососевих видів риб.

Рентабельність вирощування риби у відкритих водоймах низька - 10-15%. Садковые господарства дають більш високу рентабельність - близько 20-25%, однак вони працюють сезонно (тільки в теплу пору року). Найбільш вигідно вирощувати рибу в закритих ємностях.

Для цього потрібна так звана установка замкнутого водопостачання (УЗВ), в якій вода, що циркулює по колу, що проходить через біофільтри, очищається через механіку і ультрафіолет, знезаражується. У таких установках щільність посадки риби становить близько 50 кг в одному кубі, а температура води підтримується на рівні 20-24°С цілий рік.

Саме у таких закритих установках вирощують осетрових. Якщо російський осетер росте в природі до 2 кг протягом трьох років, то в УЗВ він досягає такого розміру за рік. Через 5-6 років з'являється ікра, а у стерляді - вже на 3-4 рік. Потрібно відзначити, що в природі осетер дає ікру і стає продуктивним тільки через 10-12 років.

При використанні УЗВ значно легше захистити популяцію риб від паразитів та інфекцій, так як контакт із зовнішнім середовищем відсутній. Якщо зараження все-таки відбулося, проведення комплексу заходів з лікування та ізоляції заражених особин провести значно легше, ніж у відкритих водоймах.

Для розведення риби використовуються як мальки, так і ікра. В основному беруть малька вагою 3-5 грамів для УЗВ, а якщо мальки потрібні для відкритих водойм, то вони подращиваются до 200-250 грамів, щоб були невразливі для природних хижаків.

Однак процес зариблення - це лише початок. Риба ще повинна нагуляти вагу.

"80% рибогосподарств воліють не витрачати гроші на підгодівлю риби, - ділиться тонкощами бізнесу Сергій Закордонець. - Фактично вона живиться лише тим, що знаходить у водоймі. Такий принцип виробництва можуть дозволити собі або дрібні орендарі, або великі господарства, що володіють великими площами нагульних ставків. Ми собі такого дозволити не можемо: площа наших нагульних водойм 225 га і стільки ж для вирощування".

А щоб риба набрала 1 кг живої ваги, вона повинна з'їсти 4,3-4,5 кг корму. Тобто для того, щоб виростити 300 т товарної риби, необхідно 1,5 тис. т комбікорму, 1 т якого коштує близько 1 тис. грн. Слід враховувати і той факт, що якщо риба буде нагулювати вагу природним чином, то з одного гектара водойми знімеш 3-4 центнери риби, а якщо її підгодовувати, то на цій же площі можна виростити 12-15 центнерів.

Слід врахувати і погодні умови. Так, в посушливі періоди доведеться додатково витрачатися на воду, щоб водойми не обміліли. Більш того, в посушливий рік дорожчає і зерно, що безпосередньо позначається на вартості комбікорму, використовуваного при підгодівлі риби.

Дозвілля з наваром

Додатковим доходом може стати платна рибалка. В середньому по Україні рибалки-любителі платять за день задоволення на чужому озері 30-50 грн. При цьому бажано враховувати норми вилову риби - по 3 кілограми риби у добу на одну людину з однієї водойми, а також норми за розмірами вилову - якщо піймана риба менше встановленого розміру (короп - 25см, лин - 20 см, лящ - 32 см, плітка - 18 см і т.д.) її потрібно випускати.

Бажано, щоб відстань між сусідніми рибалками було приблизно 50 м. Тоді вони будуть зацікавлені у приході на озеро. Потрібно створити хоча б мінімальний комплекс послуг для рибалок, наприклад, рибальський будиночок, де можна переночувати або розташуватися на день зі своїми товаришами.

Не стане зайвим міні-магазин з необхідними рибальськими речами і снаряжениям, наживками, обов'язково наявність добре укомплектованої аптечки. Якщо мова йде про орендованого у держави озері, то потрібно облаштувати пляж для відпочиваючих з дотриманням усіх санітарних норм (наявність туалетів, роздягалень і т.д.).

При наявності поблизу невеликий кухоньки з кухарем, напевно, буде чимало замовлень на місці приготувати свій улов.

Можна організувати і місце для купання, однак воно повинно бути на відстані не менше 100 м від найближчого рибака. Можна поставити кілька дерев'яних альтанок з мангалами і здавати їх в оренду. Тим самим, відвідувачам надається повний комплекс послуг і така рибалка може стати дозвіллям для всієї родини.

Подібна організація відпочинку доцільна не лише поблизу столиці та міст-мільйонників, жителі обласних центрів і маленьких містечок сьогодні теж готові платити за задоволення посидіти з вудкою на природі, в чистому гарному місці.

Джерело: http://smi.liga.net/articles/2013-04-26/9236343-kak_organizovat_biznes_po_razvedeniyu_ryby_lovis_rybka_bolshaya_i_malenkaya.htm